„55-lecie SP 4 i SKO w Niepodległej Polsce”

6.11.18 r. opiekunki SKO zorganizowały uroczysty apel „55-lecie SP 4 i SKO w Niepodległej Polsce”.  Na uroczystość zaproszono  uczniów z klas I-VI, dyrekcję szkoły, przedstawicieli  Banku PKO, wychowawców, nauczycieli  i rodziców. Dzieci z klasy III a i III b przygotowały inscenizację „Niepodległa Polska”, zatańczyły poloneza, zaśpiewały i zagrały utwór „Płynie Wisła, płynie”.  Przedstawiły też dwie prezentacje multimedialne o szkole i o SKO.

W tym dniu nie obyło się bez prezentów i dyplomów. Najbardziej cieszyły te upominki, które wręczyła pani dyrektor Gabriela Kreft i pani Kasia Peplińska za dwa konkursy szkolne- „Jesteśmy w SKO” oraz „55-lecie Szkoły Podstawowej nr 4 i SKO w Niepodległej Polsce”.  Miłym paniom pomagały dwie szkolne żyrafki - Igorek i Nadusia.