Loteria fantowa na rzecz zwierząt bezdomnych

Dnia 17 listopada odbyła się w szkole loteria fantowa na rzecz zwierząt bezdomnych – psów i kotów, które znajdują się pod opieką Fundacji Przytul Psisko i Kocisko z Gdańska.

Fundacja zapewnia domy tymczasowe psom najbardziej potrzebującym, starym, niewidomym i schorowanym. Zwierzęta w fundacji są leczone, socjalizowane, a następnie przekazywane do domów stałych po uprzednich procedurach adopcyjnych (wizyta przedadopcyjna, ankieta adopcyjna, spacer zapoznawczy). Fanty na loterię zostały podarowane przez uczniów i ich rodziców. Każdy los kosztował 2 zł i każdy los wygrywał.  Loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród uczniów klas młodszych. Udało się uzyskać kwotę w wysokości 158 zł, która w całości została przelana na konto fundacji.