Wycieczka do Trójmiasta

W środę 11  października 2017 r. uczniowie klas III c i III d uczestniczyli w  LEKCJI W MULTIKINIE. Zajęcia pt. "I kto to mówi? czyli jak powstaje dubbing" przybliżyły dzieciom jak powstaje dubbing

Dzieci zobaczyły jak wygląda praca aktorów w studiu dubbingowym, odkryły kto użycza głosu znanym postaciom filmowym, dowiedziały się czym są kłapy, wykonały z aktorem ćwiczenia na dykcję oraz podłożyły głos do fragmentu  znanej im bajki. Dzieci mogły również zobaczyć  film "Epoka lodowcowa". W Centrum Nauki Experyment w Gdyni dzieci brały udział w zajęciach obfitujących w ciekawe doświadczenia.  W trakcie tych warsztatów uczniowie zamienili się w małych meteorologów – nauczyli  się m.in.  jak korzystać z wiatromierza, higrometru oraz jak odczytywać barometr, a także jako dietetycy dowiedzieli się  jak dobierać produkty spożywcze, aby ich organizm rozwijał się prawidłowo? Ponadto dzieci spędziły aktywnie czas w parku nauki,  gdzie dobra zabawa miała również wymiar edukacyjny.