Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

W piątek uczniowie pożegnali szkolne mury na wa letnie miesiące. Zaczęły się zasłużone i upragnione wakacje.

W naszej szkole odbyły się trzy uroczyste apele kończące rok szkolny 2016/2017. Kolejno dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, klas IV-VI oraz I-III gimnazjum. Podczas każdego z nich nie zabrakło wręczenia przez panią Dyrektor i wychowawców świadectw z wyróżnieniem,  dyplomów i nagród za całoroczną naukę. Były też liczne podziękowania. Nie zabrakło również  występów artystycznych, podczas których, zarówno najmłodsi jak i najstarsi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w tańcu, recytacji i śpiewie.

Życzymy wszystkim udanych, szczęśliwych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.