Spotkanie z Mikołajem

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci na całym świecie. 4 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszej szkoły. Najmłodsi uczniowie z klas  I-III nie mogli się już doczekać Jego wizyty.

W sali gimnastycznej odbyły się zabawy ruchowe i tańce przy muzyce, konkursy, malowanie świątecznych motywów na twarzach dzieci oraz upragnione spotkanie z Mikołajem. Druga część atrakcji czekała na najmłodszych uczniów naszej szkoły w małej salce, gdzie każdy mógł napisać list do Świętego oraz spróbować swoich sił w wspólnym tworzeniu kolorowego łańcucha. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodkości.  Po pełnym emocji spotkaniu ze Świętym Mikołajem -  uczniowie byli bardzo szczęśliwi i rozpromienieni. Zwłaszcza, że Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.