Biwak w Szarlocie

W dniach 3-4.06.19 r. uczniowie z klasy III a, pod opieką pani Hani i pani Bogusi, odpoczywali na biwaku w Szarlocie. Pierwszego dnia przebywali  w Ośrodku Wypoczynkowym „Szarlota”, gdzie: bawili się w CLUBIKU, na nowym placu zabaw i na kręglach; grali w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę;  popłynęli statkiem w rejs po jeziorze;  rozegrali mecz piłki nożnej rodzice kontra dzieci; piekli kiełbaski w ognisku i zorganizowali dyskotekę. Drugiego dnia spędzili dzień w „Zielonej Szarlocie” gdzie: bawili się w podchody; brali udział w warsztatach artystycznych i wykonali piękne ptaszki z gliny; uczestniczyli w warsztatach kulinarnych i  upiekli pyszne donaty; grali w różne gry sportowe i  również piekli kiełbaski w ognisku. Wyjazd był bardzo udany, a pogoda dopisała znakomicie.