Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

03 września 2012r.

Witaj szkoło!

Po dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy dla wszystkich uczniów naszej szkoły zabrzmiał  ponownie pierwszy dzwonek. O godzinie dziewiątej oraz jedenastej odbyły się uroczyste akademie dla szkoły podstawowej i gimnazjum, rozpoczynające nowy rok szkolny 2012/2013.

W inauguracji nowego roku szkolnego wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście: burmistrz miasta Kościerzyny Zdzisław Czucha, dyrektor Biura Obsługi Placówek Oświatowych Alicja Kirstein, przewodniczący Rady Miasta Kościerzyny Piotr Słomiński oraz p. Stobba z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku.

Podczas apeli głos zabrała pani dyrektor Gabriela Kreft oraz zaproszeni  goście życząc wszystkim udanego roku szkolnego, wytrwałości i wiary we własne umiejętności oraz wielu sukcesów .