Koncert Leszka Boliboka

W poniedziałek 25 kwietnia w naszej szkole odbył się koncert pod tytułem „Majowa Jutrzenka" z okazji nadchodzącego Święta Konstytucji 3 Maja oraz 1050 rocznicy chrztu Polski. Koncert przeznaczony był dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Przepiękne utwory przedstawili nam artyści z Teatru Muzycznego w Gdyni -  pan Leszek Bolibok oraz Rafał Rompca, którzy śpiewali oraz grali na skrzypcach i  gitarze. Element muzyczny przeplatany był również wspaniałą lekcją historii, którą artyści na żywo przestawili młodzieży. Koncert cieszył się jak zwykle wielkim zainteresowaniem wśród uczniów. Pan Leszek Bolibok jest częstym gościem naszej szkoły i zapewne odwiedzi nas jeszcze nie raz. Organizatorem koncertu była pani Alicja Podjaska, nauczyciel i wychowawca świetlicy szkolnej.