„Anioły ze szkoły”

Z ogromną radością informujemy o przystąpieniu do Szkolnego Towarzystwa Obrony Zwierząt w Rzeczpospolitej Polskiej Anioły ze Szkoły !

Opiekunem szkolnego Koła TOZRP jest pani Elżbieta Jerzyk, która od lat jest opiekunem Klubu Przyjaciół Zwierząt w naszej szkole i jednoczesnie pełni funkcję inspektora ds.ochrony zwierząt Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals.

„Anioły ze szkoły” to ogólnopolski projekt realizowany przez Towarzystwo Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej skierowany do przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Ministerstwo Edukacji Narodowej objęło patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem. Również taki patronat otrzymano od Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt.

Anioły ze szkoły” skupiają dzieci i młodzież, która chce pomagać zwierzętom.

Szczegóły na stronie http://aniolyzeszkoly.pl/regulamin/

Jeśli chcesz aktywnie działać na rzecz zwierząt - dołącz do nas!

Spotkania odbywają się w czwartki o godzinie 15.20 w sali nr 16.