Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Nie do wiary jak szybko płynie czas….

Całkiem niedawno jeszcze rozbrzmiewał dzwonek, który rozpoczynał rok szkolny. Dzisiaj ostatni jego dźwięk zasygnalizował całej społeczności szkolnej nadejście upragnionych wakacji. W naszej szkole z okazji Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2014/2015 odbyły się trzy apele. O godzinie 900 rok szkolny zakończyło nauczanie zintegrowane. Klasy IV-VI szkoły podstawowej miały swój apel o godzinie 1000, gimnazjum natomiast o 1130. Tradycyjnie podczas każdego z nich wprowadzono sztandar szkoły oraz odśpiewano hymn państwowy. Głos zabrała pani Dyrektor Gabriela Kreft oraz zaproszeni goście. Kolejno nastąpiło rozdanie świadectw z lampasem, dyplomów, wyróżnień i nagród przez panią Dyrektor oraz poszczególnych wychowawców klas. Klasy VI szkoły podstawowej oraz III gimnazjum przedstawiły także część artystyczną dla wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i gości na zakończenie każdej z akademii.  Podczas uroczystości zakończenia, pożegnano długoletniego pracownika naszej szkoły, panią Bożenę Glińską -  nauczyciela plastyki i zajęć artystycznych, która  po 33 latach pracy  przechodzi na zasłużoną emeryturę. Wraz z zakończeniem roku szkolnego, pracę w naszej szkole kończą i przechodzą do innej placówki katecheci, ksiądz Krzysztof Janik oraz pan Andrzej Szczepankiewicz.  Wszyscy dziękujemy Im za pracę, wysiłek oraz serce wkładane w nauczanie i wychowanie wielu młodych pokoleń.  Życzymy wszystkiego co najlepsze - zdrowia, wielu codziennych radości, odwagi i siły do realizacji wszelkich niespełnionych dotąd planów i marzeń, kolejnych natchnień, które będą inspirowały do nowych wyzwań. Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie. Życzymy wszystkim uczniom udanych wakacji a tym, którzy ukończyli naukę w naszej szkole owocnych sukcesów w dalszej edukacji.