Bal Absolwentów Gimnazjum nr 2

Uczniowie klas trzecich gimnazjum wraz z Rodzicami zorganizowali Bal Absolwentów, na który mieli przyjemność zaprosić grono pedagogiczne szkoły.

Bal rozpoczął się od uroczystego poloneza, którego zatańczyli trzecioklasiści. Tradycyjnie wszyscy stanęli także do pamiątkowego zdjęcia, które zrobiono przed budynkiem szkoły. Uczniowie zaprezentowali również wszystkim pokaz „Tańca Belgijskiego”, przy którym znakomicie się bawili. Kolejno czekał na wszystkich poczęstunek w szkolnej stołówce przygotowany przez Rodziców i już zaczęła się bardziej luźna część całego balu – zabawa przy muzyce. Podczas balu panowała iście gorąca atmosfera w chłodnym klimacie „Krainy Lodu”. Uczniowie bawili się świetnie w towarzystwie swoich nauczycieli i przy wspaniałej muzyce didżeja.