Dzień Sportu Szkolnego dla Gimnazjum

Oceny już wystawione a do zakończenia roku szkolnego pozostało niewiele czasu. Aby uatrakcyjnić uczniom ostatnie dni pobytu w szkole nauczyciele wychowania fizycznego oraz wychowawcy zorganizowali dla uczniów klas I-III gimnazjum Dzień Sportu Szkolnego.

Impreza sportowa rozpoczęła się od uroczystego jej otwarcia oraz przedstawienia ramowego programu. Uczniowie gimnazjum mieli również możliwość wzięcia udziału w wielu atrakcyjnych konkurencjach. Dla gimnazjalistów odbywały się rozgrywki w piłkę nożną oraz siatkową. Chętni mogli spróbować także swoich sił w tenisie stołowym, rzutach piłką lekarską, piłką koszykową, żonglerce, wyciskaniu sztangi czy konkursie koła hula-hoop. Każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie konkurencję. Na zakończenie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców.