Dzień Sportu dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w różnych zawodach sportowych. Klasy IV – VI z upragnieniem czekały więc na Dzień Sportu, który odbył się dziewiętnastego czerwca.

Nauczyciele wychowania fizycznego wraz z wychowawcami przygotowali program minutowy, na który składały się zarówno konkurencje indywidulane jak i drużynowe. Każdy chętny mógł wziąć udział w rzutach do kosza, do celu oraz piłką lekarską,  żonglerce czy też torze przeszkód.Zgodnie z zapowiedzią odbyły się trzy turnieje. Pierwszy z nich przeznaczony był dla dziewcząt i chłopców w „Rzucankę Siatkową”. W drugim dziewczęta mogły wykazać się swoimi umiejętnościami  w „Mini siatkówkę”. Chłopcy natomiast w „Piłkę nożną”.  Na zakończenie Dnia Sportu odbyło się jego podsumowanie oraz wręczenie nagród.