Koncert Szkoły Muzycznej

W naszej szkole gościliśmy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kościerzynie.

Przybyli oni do nas, aby zaprezentować uczniom szkoły podstawowej swoje umiejętności podczas krótkiego koncertu i zachęcić jednocześnie do kształcenia się w tej placówce. Szkoła Muzyczna w Kościerzynie posiada bowiem bogatą ofertę kształcenia. W szkole tej można nauczyć się gry na fortepianie, skrzypcach, gitarze, akordeonie, organach, flecie, klarnecie, trąbce i perkusji. Poza tym wszyscy jej uczniowie poznają i zgłębiają tajniki wiedzy muzycznej oraz zagadnienia wykonawcze znane tylko profesjonalistom oraz zawodowym muzykom. Oprócz tego stworzona jest możliwość występów muzycznych na terenie naszego miasta i nie tylko. Zainteresowani uczniowie mają więc wiele okazji do twórczego działania oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze  i towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.