"Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku, idą święta..."

Dziś 19 grudnia, ostatni dzień zajęć szkolnych przed Bożym Narodzeniem, odłóżmy więc pośpiech, oceny, zeszyty i dajmy się wprowadzić w bożonarodzeniowy nastrój.

Aby to ułatwić, uczniowie klas piątych i szóstych pod opieką p. Andrzeja Szczepankiewicza, ks. Dariusza Szczecińskiego, oraz przy wsparciu p. Asi i p. Ani przygotowali Jasełka. Wzruszająca historia Daru Miłości nocy betlejemskiej opowiedziana głosami młodych aktorów została wzbogacona o piękne wykonanie kolęd przy akompaniamencie p. Ali Werczyńskiej. Sala gimnastyczna wypełniła się aurą spokoju i radości na ten czas. Występ zakończyły życzenia księdza skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli, które przypomniały istotę tych świąt i pomogły nam skierować myśli we właściwą stronę.

Wesołych Świąt