Portret Mikołaja – Konkurs Plastyczny

Tradycją stał się już konkurs plastyczny pod tytułem „Portret Mikołaja”, który organizowany jest w naszej szkole już od kilku lat przez panią Alicję Podjaską – wychowawcę świetlicy.

Do konkursu przystąpiło łącznie 22 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie przygotowali wspaniałe barwne, prace, przedstawiające portret Świętego. Pomysłowości dziewcząt i chłopców nie było końca. Trudno było rozstrzygnąć, kogo praca zasługuje na zwycięstwo. Po burzliwych naradach jury wyłoniło zwycięzców.

W klasach I – III SP:           I miejsce – Kacper Żynda z klasy III b

II miejsce – Maksymilian Plutowski II a

III miejsce – Filip Piankowski II b

W klasach IV – VI SP:         I miejsce – Karolina Juńska V b

II miejsce – Marcela Kubizna IV a

III miejsce – Wiktoria Jakusz IV a

W klasach I – III Gim:         I miejsce – Agata Rutkowska I a

II miejsce – Sara Kaliszewska I a

III miejsce – Weronika Jereczek I a

Każdy uczeń otrzymał dyplom oraz nagrody ufundowane przez panią Alicję. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy już za rok.