Pasowanie na ucznia

Pierwszoklasiści, którzy rozpoczęli naukę w naszej szkole we wrześniu, stali się od dzisiaj pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności. Po dobrym miesiącu nauki, w obecności swoich Rodziców oraz gości zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.

Ślubowanie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Pierwszaki przedstawiły bogaty program artystyczny, śpiewając piosenki i recytując wierszyki. W końcu nadszedł ten najbardziej oczekiwany przez  dzieci  moment – uroczyste ślubowanie oraz pasowanie przez Panią Dyrektor. Każdy uczeń otrzymał także dyplom oraz rożek obfitości. Na zakończenie wręczono pierwszoklasistom legitymacje z programu „Mały Mistrz” oraz przedstawiono po krótce jego założenia.

Naszym pierwszaczkom u progu nauki w szkole podstawowej życzymy, aby każdy dzień Waszego pobytu w szkole był radosny i szczęśliwy, nauka była dla Was przyjemnością, abyście swoim zachowaniem, postępowaniem oraz wynikami w nauce zasłużyli na miano Wzorowego Ucznia, a tym samym spełnili oczekiwania  Waszych Rodziców.