Modernizacja biblioteki

Znaczącym przedsięwzięciem zrealizowanym przez dyrekcję szkoły był - wraz z początkiem roku szkolnego 2014/2015 zakończony - remont biblioteki szkolnej.

Jego celem było podniesienie standardu biblioteki (w tym standardów estetycznych) poprzez modernizację niezbędnej infrastruktury zapewniającej użytkownikom jak najlepsze warunki korzystania z usług biblioteki.

Przeprowadzone prace objęły wymianę podłóg, oświetlenia,  odmalowanie pomieszczeń biblioteki, wymianę wszystkich mebli bibliotecznych, zakup siedzisk z szufladami do kącika dziecięcego.

Wykonane prace remontowe podniosły estetykę i funkcjonalność pomieszczeń, w znaczny sposób polepszyły warunki korzystania z naszej szkolnej biblioteki.

Taka zmiana szczególnie cieszy uczniów, którzy z przyjemnością korzystają z pachnących nowością pomieszczeń.

Pomyśleć, że tego remontu mogłoby w ogóle nie być, gdyby nie pewne przeoczenie przy wymianie podłóg w innych pomieszczeniach szkolnych.