Modernizacja szatni

Tegoroczne wakacje były w naszej szkole okresem wyjątkowo kosztownych, praco- i czasochłonnych prac remontowych nie tylko w bibliotece, ale również w piwnicach.

Zakres inwestycji objął prace renowacyjne instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, elektrycznej korytarzy. Wyremontowano również sanitariaty, wymieniono podłogę i drzwi, wymalowano ściany.

Piwnice przypominające dotąd schron, ciemne i nieprzyjemne, zmieniły się nie do poznania. Zrobiło się jasno, przestronnie, kolorowo. Uczniowie z radością zauważyli zmiany.

Jeszcze większe poruszenie wywołały zakupione dla wszystkich szafki. Szczęście nie miało granic… Niezbyt chętnie uczęszczane dotąd miejsce, zaczęło tętnić życiem. Każda przerwa gromadzi tu niezliczoną ilość uczniów, którzy choć na chwilę chcą zajrzeć do SWOJEJ szafki.